Álláspályázat ügyvezető munkakörben
hajdunanas.hu | 2024.Oct.10. 09:26

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

HAJDÚNÁNÁS VÁROSI ÖNKORMÁNYZAT

polgármestere

pályázatot hirdet Munkaviszony (Mt.) keretében
a Hajdúnánási Gyógyfürdő Kft. ügyvezető

Munkakörének betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A társaság munkájának irányítása, ellenőrzése; munkáltatói jogkör gyakorlása a társaság munkavállalói felett; a gyógyfürdő szakmai vezetése, üzemeltetése.

Foglalkoztatás időtartama, formája: Határozatlan idő, Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye, 4080 Hajdúnánás, Fürdő utca 7.

Bérezés: Megegyezés szerint.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A munkáltatói jogkör gyakorlója 3 hónap próbaidőt köt ki.

A pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartjuk.

Igény esetén önkormányzati szolgálati lakást biztosítunk.

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 5 év, 1-es típusú közhasználatú fürdőben szerzett szakmai vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Vezetői program
  • Végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény 3:22 §-ban foglalt követelményeknek megfelel és vele szemben a 3:115. § szerinti összeférhetetlenségi ok nem áll fenn
  • Nyilatkozat arról, hogy a Képviselő-testület a pályázatát nyilvános vagy zárt ülésen tárgyalja

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.10.25.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton: Hajdúnánás Városi Önkormányzat címére (4080 Hajdúnánás, Köztársaság tér 1.). Kérjük a borítékon feltüntetni az iktatószámot: HAJ/19510-1/2024, valamint a munkakör megnevezését: Hajdúnánási Gyógyfürdő Kft. ügyvezető.

Elektronikus úton: Magi Dániel részére (magi.daniel@hajdunanas.hu)

A pályázat elbírálásának módja: A pályázatokat Hajdúnánás Városi Önkormányzat Képviselő-testülete a pályázatok benyújtási határidejének leteltét követően, soron következő ülésén bírálja el.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.10.31.

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.11.01.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Bódi Judit polgármester nyújt, az
52/381-411-es telefonszámon.

Hajdúnánás, 2024. október 10.

Bódi Judit
polgármester

Galéria